باطری یو پی اس ( باتری UPS )

باطری یو پی اس

مرکز الو باطری ایران، آماده ارائه و فروش انواع باتری یو پی اس (ups) از جمله باتری های زیر در آمپرهای مختلف از جمله ۴۲ آمپر، ۶۵ آمپر، ۱۰۰ آمپر، ۱۵۵ آمپر، ۲۰۰ آمپر، ۲۲۰ آمپر، ۲۵۰ آمپر، ۳۰۰ آمپر، ۳۵۰ امپر، ۴۲۰ آمپر، ۶۰۰ آمپر، ۱۰۰۰ آمپر، ۱۵۰۰ آمپر، ۲۰۰۰ آمپر ۳۰۰۰ آمپر می باشد:

برند یو پی اس گلوبال راکت کره جنوبی

یو پی اس آنلاین

یو پی اس ویژن

نیوتک

یو پی اس سیلد اسید

یو پی اس هیتاکو (Hitaco ups)

این نوع باتری ها دارای کیفیت بالا و طول عمر زیاد می باشند.

جهت تهیه انواع باطری یو پی اس (UPS) در استانداردهای بین المللی معتبر و مناسبت ترین قیمت، با مشاوران این مرکز تماس حاصل نمایید.
انواع باتری های قابل استفاده در UPS

انواع باتری شامل : سرب اسید ، نیکل کادمیم ، لیتیوم و سیلور آلکالین می باشند.
مناسب ترین نوع باتری برای UPS نوع سرب اسید (lead – acid) می باشد و بیشتر با درپوش کاملا بسته که نیاز به سرویس و نگهداری ندارد و با ولتاژ ۱۲V استفاده می گردد. البته در آمپر ساعت بالا از ۲ ولتی استفاده می گردد در جاهایی که نیاز به طول عمربالاتر از ۱۰ سال باشد. معمولا از نیکل کادمیم استفاده می گردد. برای دستگاه یو پی اس بهترین نوع باتری خشک می باشد که مزایای آن عبارتست از : طول عمر بالا، عدم نیاز به نگهداری و سرویس و عدم تولید بخار اسید.

جهت خرید باتری یو پی اس در کمترین زمان ممکن و سهولت در امر خرید، می توانید از باتری های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی بازار باتری دیدن نمایید. این فروشگاه دارای انواع باتری برای انواع خودروهای معمولی، خودروهای ایرانی و خودروهای خارجی، انواع خودروهای سنگین، باتری ups و … می باشد.

برای انتخاب باتری مناسب برای خودروی خود و یا استفاده از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان مرکز الو باتری ایران، با کارشناسان ما با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *