باطری اتمی یا باتری سیلد را بهتر بشناسیم

atomic-car-battery-باتری-اتمی

باتری سیلد که در ایران به نام باتری اتمی معروف است، باتری پلمب شده ای است که به جای داشتن شش درپوش جدا از هم، دارای درپوشی یکپارچه می باشد و به دلیل جنس خاص صفحات آن، به گونه ای طراحی شده که نیاز به نگهداری و افزودن آب مقطر ندارد.
ویژگی ظاهری این باطری ها نداشتن پیچ برای افزودن اسید می باشد. گفته می شود این باطری ها تا ۷ سال هم کارایی دارند. فناوری به کار رفته در این نوع باتری ها شامل کلسیم- کلسیم و یا کلسیم- سیلور می باشد. نوع کلسیم – کلسیم آن بهترین نوع باتری های اتمی می باشد. این باتری ها ویژه مناطق سردسیر بوده و در مناطق گرمسیر نباید استفاده شوند
مزایا و خصوصیات باتری سیلد نسبت به باطری های معمولی اسید شارژ :

در باطری های سیلد یا اتمی آب مقطر بکار نرفته است
این نوع باتری ها نیاز به تعمیرات و سرویس ندارند
امکان شارژ دوباره ی آن
قدرت استارت زدن بالایی نسبت به باتری های معمولی دارند
عمر مفید بالاتری نسبت به باتری های معمولی دارند
در برابر شارژ بیش از حد مقاومت دارند
در برابر دشارژ مقاومت زیادی دارند
در صورت استفاده فصلی و بدون شارژ مقطعی (با قطع اتصال کابل بدنه ) هیچ گونه کاهشی در عمر مفید باتری در طول مدت استفاده به وجود نخواهد آمد.

مرکز الو باتری ایران، به عنوان نماینده رسمی باتری صبا و سپاهان باطری و عرضه کننده انواع باتری های ایرانی و خارجی، عرضه کننده باتری اتمی نیز می باشد، جهت استعلام آخرین قیمت باتری ماشین یا انتخاب بهترین نوع باتری برای اتومبیل خود، می توانید با کارشناسان بخش فنی الو باتری ایران در تماس باشید.
خرید باتری ماشین از بازار باتری ایران

جهت خرید باطری ماشین به صورت اینترنتی و صرفه جویی در زمان و هزینه های خود از وب سایت الو باتری، بزرگترین فروشگاه اینترنتی باتری خودرو بازدید نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *